Bestselling Author

Zkušební (14)

Kosmetika Bronislava Čamachová

Tel.  777 092 190

Proč

Historie

V roce 1550 před naším letopočtem byl v egyptském Luxoru nalezen tzv. Ebersův papyrus – jeden z nejstarších a nejvzácnějších lékařských papyrů, který obsahuje velmi cenné informace o léčivých rostlinách a jejich účincích. Odtud název společnosti Eberlin, která spojila znalosti starověkých technik s moderními vědeckými metodami, což dalo vzniknout moderní kosmetické řadě produktů Eberlin Biocosmetics.
FB_IMG_1668184429094

Filozofie společnosti

Značka představuje koncept kosmetické péče o pleť, určený jak pro profesionální použití v salonu, tak pro domácí použití.

Společnost byla založena v roce 1984 ve Španělsku a má za sebou již více než 37 let výzkumu a vývoje.

Filozofií společnosti Eberlin je použití přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami.

Jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo.

Mé proč

Kůže, která je největším orgánem lidského těla, tvoří jakýsi ochranný štít, silnou bariéru před škodlivými vlivy životního prostředí. Svěží, mladistvý vzhled je důležitý pro naši psychickou pohodu. Stárnutí, a tedy i stárnutí pleti, je přirozený proces, při kterém se postupně snižuje schopnost produkovat „ochranné tuky“ a tím i schopnost udržovat hydrataci.

Jsme vystaveni znečištěnému životnímu prostředí, prachovým částicím ve vzduchu, klimatizačním systémům atd. Důsledkem tohoto všeho mohou být alergické reakce a podrážděná pleť. Mnoho lidí je přesvědčeno, že mají velmi citlivou pleť, ale skutečností často bývá, že jejich pleť je normální, pouze reaguje na nevhodně vybrané produkty pěstící kosmetiky.

Cílem EBERLIN je nabídnout řešení pro každého, navrátit pleti její přirozenou schopnost regenerace, aktivovat ochranné funkce a zpomalit proces stárnutí.

IMG-20221124-WA0041